Maarten Langbroek - Maison de campagne avec puits 4/150
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Wilhelm Schlote - Couleur giclée BOUQUET D'ÉTÉ Signé à la main
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Sujet | Animaux |
Dimensions | 40 x 55 cm (h x l) |
incl. cadre | 51 x 71 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gesigneerd in potlood: l.o. Jan Schonk. Gemerkt in blok: JS
De kunstenaar Jan Schonk staat bekend om zijn kunstwerken met landschappen, stillevens en dieren, met name vissen en vogels. Naast schilder en tekenaar was Schonk ook grafisch ontwerper en keramist. Hij studeerde aan de Academie voor Beeldende Kunst en Technische Wetenschappen in Rotterdam. Na 1931 wijdde Schonk zich volledig aan de grafische kunst die vooral opvalt door zijn drang om massa’s, vlakken, lijnen en vormen tot ritmische akkoorden te componeren. Met zijn houtsnedes, litho’s en etsen is Schonk één van de belangrijkste grafische kunstenaars van de 20ste eeuw.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-3-2020 à 19:35 |
Heure de fin | 20-3-2020 à 22:19 |