Mordechai Gumpel - Pêcheur, env. 1972 - tirage 1/25 édition limitée.
Panamarenko - Univers Panamarenko
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie ets door Jan Stroosma
Voorstelling van een bar met clientéle aan de Zeedijk
Ets onder passepartout, beeldmaat 10x7, p.p.maat 26x20
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Stroosma', getiteld l.o. 'Zeedijk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-6-2017 à 20:02 |
Heure de fin | 27-6-2017 à 15:02 |