Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1971 |
Technique | Gravure sur bois/Linogravure |
Style | Impressionniste |
Sujet | Nu |
Dimensions | 49 x 48 cm (h x l) |
incl. cadre | 79.5 x 64.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 11 van 17 |
Jan van Geem was zoon van een smid te Spaarndam. Jan vindt werk in een fabriek in Haarlem en maakt walsen voor het bedrukken van vloerzeil. Wegens zijn artistieke vaardigheid mag hij als leerling ontwerper aan de slag. Hij krijgt les van F. Drost en tekenaar J.B. Kamp, later van Kees Verweij. Van Geem ontwikkelt zich tot een onafhankelijk kunstschilder. Spaarndam is zijn grootste inspiratiebron. Vooral het door hem zeer geliefde dorp heeft hij in vele aquarellen vereeuwigd.
Van Geem staat te boek als graficus, aquarellist, schilder en ontwerper.
Jan is vele jaren lid van de kunstenaarsvereniging Kunst Zij Ons Doel (KZOD) gezeteld in de Waag te Haarlem. Vanaf 1956 is hij secretaris en in 1968 lid van verdienste; in 1981 krijgt hij de gouden medaille bij de orde van Oranje Nassau. Daarnaast was hij lid van de Nederlandse Kunstkring in Den Haag, en van de Nederlandse Federatie van Beeldende Kunstenaarsverenigingen in Amsterdam.
Werk van hem zit in de Rijkscollectie en in het Frans Hals Museum.
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Lichte golving in het blad; houten lijst is zonder glas en heeft gebruikssporen; passe-partout is wat verkleurd en heeft op enkele plaatsen kleine oneffenheden, waarschijnlijk ontstaan door het ontbreken van glas. Gezien de ouderdom (50 jaar oud) is het werk goed bewaard gebleven. Zie foto's. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoorn, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Hoorn, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-7-2021 à 13:39 |
Heure de fin | 4-8-2021 à 22:27 |