Berend Strik - & One Architecture, Très grande sérigraphie !
Rob Scholte - Copyright, sérigraphie (grande)
Corneille - L'arbre rouge, lithographie (magnifiquement encadrée, grand)
Elyane Addari - Femme nue allongée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1948 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 38 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Mooi berglandschap van Jan Wiegers, waarschijnlijk Davos in Zwitserland. Een proefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1948) en met opdracht “Probedruck für Herr Grossenbacher”. In goede conditie; minieme kreukjes in het blad, een flauw vouwtje in het beeld (valt ingelijst niet op) en een gaatje in de witte marge onderaan (precies op het uitlijn kruis, valt ingelijst weg).
Afmetingen: 50cm x 38cm (blad), 42cm x 32cm (beeld)
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Minieme kreukjes in het blad, een flauw vouwtje in het beeld (valt ingelijst niet op) en een gaatje in de witte marge onderaan (precies op het uitlijn kruis, valt ingelijst weg). | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.