Berend Strik - & One Architecture, Très grande sérigraphie !
Corneille - L'arbre rouge, lithographie (magnifiquement encadrée, grand)
Elyane Addari - Femme nue allongée
Rob Scholte - Copyright, sérigraphie (grande)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Sujet | Paysage |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 63 x 47.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Kleurenlitho van Jan Wiegers. Titel: Alpenlandschap rond Davos. Jaar: 1947. Afmetingen blad: H63 x b47.5 cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b33.5 cm. Het werk is linksonder in de druk, en rechtsonder met potlood, gesigneerd.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: Het werk is in goede staat. Er zit wat verkleuring langs de witte rand om het werk heen. Links bovenaan in de hoek, en aan de rechter zijkant zit wat waterschade. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Extra | Envoi par lettre postale à € 5,- au maximum, à vos propres risques | ||