Berend Strik - & One Architecture, Très grande sérigraphie !
Rob Scholte - Copyright, sérigraphie (grande)
Corneille - L'arbre rouge, lithographie (magnifiquement encadrée, grand)
Elyane Addari - Femme nue allongée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1947 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 48 x 63 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Jan Wiegers (1893-1959).
Kleurrijk dorpszicht.
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Extra signatuur in de plaat.
Niet genummerd.
1947 in de plaat.
Proper blad. Licht gebruind, onderaan lichte vlekjes.
Blad: 48x63cm.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 17 euro.
Europa: 23.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE) of Kunstpunt (Hapert, Noord-Brabant, NL).
État | |||||||||
État | Bon | ||||||||
Licht gebruind, onderaan lichte vlekjes. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.