Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type d'œuvre d'art | Verre / Céramique |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Prachtige, groot formaat, Jasba 1105-42 vaas.
Vintage Western Germany Westgpottery, Duitse keramiek fat lava vaas, retro design jaren '60, uitgevoerd in prachtig oranje glazuur.
Hoogte 42 cm, diameter 26 cm.
In mooie vintage conditie zonder beschadigingen.
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace code.
Afhalen is ook mogelijk in onze winkel in Steenwijk.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Steenwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Steenwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-12-2017 à 23:47 |
Heure de fin | 16-12-2017 à 20:52 |