Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Kunstenaar: Jef Diederen
Titel: Zonder titel
Jaar: 1970
Techniek: Litho op papier
Oplage: 26/35
Afmeting (afbeelding): 56 x 78 cm
Afmeting(incl. lijst): 65,5 x 85,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Rechtsonder
Staat: Goede Staat
Soort Lijst: Aluminium
Opmerkingen:
Litho in goede staat van Jef Diederen. Het werk is gemonteerd op een achterplaat, deze is licht vergeeld.
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg. Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking plus verzendkosten en zijn afhankelijk van het formaat, gewicht en bezorgadres van het werk; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.
ZZAL
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-1-2018 à 14:57 |
Heure de fin | 22-1-2018 à 20:57 |