Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig berggezicht van de kunstenaar Jo Lodeizen. Zonder lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen board: 54 cm. x 45 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is ook een optie. RKD.nl/lodeizen.
Expédition | |
Heure de début | 30-9-2016 à 22:07 |
Heure de fin | 10-10-2016 à 22:07 |