Piet Ouborg - 2 monographies reliées et 3 articles de journaux
Piet Mondriaan - Piet Mondriaan dans le magazine "VRIJ NEDERLAND"
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Massimo Vitali - L'ile de Porquerolles
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
6103-B
Kunstenaar: Jo SCHRIJNDER (1894-1968)
voorstelling: opvliegende eenden vanuit rietkraag
gemengde techniek
r.o. gesigneerd: Schrijnder
beeldmaat: 34,5 x 46,5 cm
buitenmaat van de lijst: 59,5 x 69,5 cm
aquarel en passepartout licht verkleurd.
Lijst kleine beschadigingen.
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breukeleveen, Les Pays-Bas |