Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig schilderij van Jo van Wiggen (1922 Culemborg-2008 Appelscha), acryl op board, voorstellende een abstracte compositie.
Rechtsonder en verso gesigneerd en gedateerd 1977.
Afmetingen 81 cm X 72 cm inclusief lijst.
In het tijdschrift "Kunst en wetenschap" 20 ste jaargang nr. 1, voorjaar 2011 staat een artikel over Jo van Wiggen, 1922 - 2008, geboren te Culemborg.
De compositie, de penseelstreek en de kleuren van zijn schilderijen zijn sterk.
De voorstellingen emotioneel geladen. In dit tijdschrift worden zes kunstwerken van zijn hand getoond.
Hij staat ook vermeld in het Quick Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars door H. Visser Servo uitgeverij 1997, blz 560.
In mooie originele staat!
Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace code.
Afhalen is ook mogelijk in onze winkel in Steenwijk.
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Steenwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Steenwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-2-2018 à 14:41 |
Heure de fin | 24-2-2018 à 19:46 |