Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1988 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Classique |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 40 x 50 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Een erg leuke graphic van Jochen Kublik
Formaat blad: 50cm x 40 cmJOCHEN KUBLIK (* 1962 -)
De schilder en tekenaar Jochen Kublik werd geboren in Bottrop in 1962. Hij studeerde af aan de middelbare school in Oelde / Westfalen en studeerde vervolgens aan de University of Applied Sciences for Design in Münster. Studiereizen die hij ondernam, brachten hem naar Italië, vooral naar Toscane. De Aldegrever Society in Münster kende hem in 1988 een beurs toe om in Oslo te werken. Verdere beurzen volgden. In 2000 werkte hij als onderzoeksassistent aan de University of Applied Sciences for Design in Münster. Jochen Kublik combineert in zijn werk realistische, gedetailleerde kleurentekeningen met surrealistische motieven. Stillevenelementen die doen denken aan plantenportretten uit vroegere tijdperken vormen een synthese met boeken of huizen Droomwerelden tussen magie en poëzie ontstaan en stimuleren de kijker om de voorstelling diepgaand te onderzoeken. Kublik kan terugkijken op een aantal tentoonstellingen, tot nu toe zijn er vier boeken over zijn werk verschenen.
État | |||||||
État | État neuf | ||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Ophalen in duitsland, 46397 bocholt, külve 1 kunsthandel rosing, Allemagne | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Ophalen in Duitsland, 46397 Bocholt, Külve 1 Kunsthandel Rosing, Allemagne |
Heure de début | 2-11-2021 à 11:11 |
Heure de fin | 9-11-2021 à 22:14 |