Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Joel Chasseriau ingelijste aquagravure 'Mitisse'.
Titel: Mitisse
Jaartal: 2001
Afmetingen lijst: 72 cm x 81 cm
Oplage: 1/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Aquagravure op geschept papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie: In zeer goede staat
Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.
Expédition | |
Heure de début | 17-2-2016 à 12:48 |
Heure de fin | 27-2-2016 à 12:48 |