Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets van de Munttoren.
Ets is rechtsonder in plaat gesigneerd : J.C. Greive.
Ets : 28 x 22 cm. Met zuurvrije passe-partout en lijst : 44 x 37 cm.
Ets zuurvrij, zuurvrije passe-partout en lijst zijn in goede staat.
=======================================================
Johan Conrad Greive (Amsterdam, 2 april 1837 - aldaar, 14 mei 1891)
was een Nederlands kunstschilder, illustrator en graficus. Hij maakte vooral landschappen, riviergezichten en stadsgezichten in een realistische stijl.
Zijn tekentalent werd al vroeg herkend door zijn oom, de kunstschilder Petrus Fanciscus Greive.
Als kunstschilder werd Greive beïnvloed door de Haagse School en in zijn latere jaren enigszins door het impressionisme.
===============================================================================================
Expédition | |
Heure de début | 21-8-2016 à 14:34 |
Heure de fin | 31-8-2016 à 20:34 |