Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Mooie, losbladige ets door Johan Windhorst.
Voorstelling van boten op kalm water.
Beeldmaat 10x14, bladmaat 20x29
Gesigneerd r.o. 'Joh.Windhorst', authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 5 (verstevigde briefpost) of 10 euro (aangetekend)
Expédition | |
Heure de début | 14-5-2014 à 20:59 |
Heure de fin | 21-5-2014 à 20:59 |