Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Mooie ets in zeer goede staat van een werkende boerin op het platteland met op de achtergrond een geit en de boerderij.
begin 1900.
Ets zit zeer kundig geplakt op een kartonnen plaat.
Is zeer mooi gegraveerd en in goed conditie
afmetingen:
ets: 22,5 bij 33
plaat: 39,5 bij 52,5
zie foto's voor een goede beoordeling, maken deel uit van de omschrijving.
Onder ets rechtsonder met potlood gesigneerd: JMGraadtvanRoggen: ag
middenonder: printed at Roeloffzen, Hubner & van Santen Amsterdam
linksboven:Copyright registred
rechtsboven:Published by Scholtens & Zoon Groningen Holland and by Harry C Dickins 26 registered SW London
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Roosendaal, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Roosendaal, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-3-2018 à 15:35 |
Heure de fin | 1-4-2018 à 21:35 |