Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1940 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Style | Réaliste |
Sujet | Paysage |
Dimensions | 46 x 55 cm (h x l) |
incl. cadre | 58 x 67 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Gezicht op PETTEN ( 1940 ) waar dochter Toos sinds 1935 aan het KORFWATER een ”zomerhuis” bezat ( DE ROG ) en van waaruit vader Job zijn ”schilderexcursies” ondernam.
Johannes Mattheus Graadt van Roggen was een Nederlands tekenaar, schilder en grafisch kunstenaar. Hij wordt beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij wordt ook wel Job Graadt van Roggen genoemd.
Graadt van Roggen was als gevolg van een hersenvliesontsteking doof vanaf zijn derde levensjaar. Hij is zijn gehele jeugd leerling geweest van het Instituut voor Doofstommen (zoals dat instituut toen genoemd werd) in Groningen. Hij maakte zijn eerste schilderijen als zeventienjarige.
In 1900 is Graadt van Roggen in Bergen (NH) gaan wonen waar hij een huis had laten bouwen. Graadt van Roggen kan worden beschouwd als een voorloper van de Bergense School. Hij heeft zijn kunstopleiding gevolgd aan de Academie Minerva in Groningen en aan de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten in Amsterdam. Hij is etsleraar geweest van o.a. Bernard Essers. Job Graadt van Roggen is een kunstenaar die vooral in Bergen (N-H) woonde en werkte. Hij maakte veel etsen en prachtige duinlandschappen.
État | |||||||||
État | Raisonnable | ||||||||
nog in orginele lijst en geen restauraties | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Schagen, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | Schagen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 13-2-2021 à 14:07 |
Heure de fin | 22-2-2021 à 20:12 |