Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
Jan Bogaerts (1878-1962), gesigneerd rechtsonder.
Mooi ingelijst achter ontspiegelend glas
tekening van een interieur
afmeting 40x50cm
In het midden van de tekening loopt horizontaal bijna over de hele breedte een fijn haarscheurtje. Zie foto's.
Ophalen is in overleg mogelijk in Zaltbommel of Thorn
Expédition | |
Heure de début | 1-12-2016 à 20:33 |
Heure de fin | 8-12-2016 à 20:33 |