Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1900 à 1944 |
mooi aquarel van een kerk 23 x 31 zonder lijst
in het aquarel wat bruine vlekjes, niet storend
Joh. Josseaud woonde en werkte in Amsterdam, Bussum, Zandvoort en Haarlem
hij kreeg les van L.W.R. Wenckebach, zijn werk is opgenomen in het Frans Hals Museum
voor info zie RKD, Artprice en Scheen
Expédition | |
Le lot se trouve à | Haarlem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 6-3-2017 à 17:32 |
Heure de fin | 20-3-2017 à 17:32 |