Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Weinig geziene ets door Johannes Josseaud.
Voorstelling van een boerenerf met pomp en boerin in Laren NH.
Gelijst, beeldmaat 13x17, lijstmaat 27x33
Gesigneerd in potlood r.o. 'Johannes Josseaud', getiteld l.o. 'Laren N.H.'
Tevens gesigneerd en gedateerd in de plaat l.o. 'Johannes Josseaud' en '1916'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Expédition | |