Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een prachtig en kleurrijk stilleven.
Olieverf op paneel in lijst.
Gesigneerd: Joh. Josseaud (r.o.)
Afmetingen:
48 x 61 cm (lijst)
31,5 x 44,5 cm (paneel)
Paneel is in zeer goede staat.
Lijst heeft gebruikssporen en een klein chipje ontbreekt (zie foto)
Johannes Josseaud geboren in 1880 te Amsterdam en overleden 1935 te Haarlem.
Josseaud woonde en werkte o.a. in Haarlem, Amsterdam, Schoten, Zandvoort en Bussum.
Hij schilderde, aquarelleerde, etste en lithografeerde.
Was een leerling van Willem Wenckebach.
Werk van Johannes Josseaud hangt o.a. in het Frans Hals Museum te Haarlem.
Was lid van de Ver. Sint Lucas Amsterdam.
Het schilderij gaat goed verpakt en aangetekend met de post mee.
Afhalen is mogelijk.
Expédition | |
Heure de début | 2-11-2016 à 20:37 |
Heure de fin | 12-11-2016 à 20:37 |