Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1956 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Sujet | Nature morte |
Dimensions | 30 x 24.5 cm (h x l) |
incl. cadre | 36.5 x 30.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Joop Birker (Tilburg, 1935-1993), behoorde samen met Jaap Wagemaker en Wim de Haan tot de Nederlandse materieschilders.
Johannes (Joop) Wilhelmus Maria Birker (Tilburg 1935 - Tilburg 1993) volgde vanaf 1952 tot 1955 de voorloper van de Academie voor Beeldende Vorming en daarna het Nationaal Hoger Instituut voor Schone Kunsten in Antwerpen. In 1959 maakte hij een grote muurschildering in de eerste Tilburgse nachtclub Campione in de toenmalige Koningstraat.
Dit mooie kleurrijke schilderij van Joop Birker is gemaakt in 1956. Joop Birker was toen 21 jaar en had toen net de Academie voor Beeldende Vorming afgerond.
État | |||
État | Bon | ||
Het werk heeft een zeer kleine beschadiging van de verflaag. (Zie de laatste foto) Gezien de leeftijd is het schilderij in goede staat. | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Apeldoorn, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.