Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: M.J. van ’t Hoenderdaal
Titel: Achterkant spieraam
Jaar: Niet gedateerd
Techniek: Olieverf, potlood en spijkers op doek
Afmetingen: 80 x 76,5 cm
Signatuur: Gesigneerd midden boven achterzijde
Staat: Redelijk goede staat
Soort Lijst: Houten spieraam
Opmerkingen:
Het doek is wat vuil, maar de meeste (vinger) vlekken zijn opzettelijk door de kunstenaar (na)gemaakt.
In de voorzijde van de lijst zijn ook spijkers ingeslagen om nog beter de achterzijde van een spieraam na te bootsen.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-4-2018 à 15:06 |
Heure de fin | 24-4-2018 à 20:06 |