Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Herman Kuijpers - Lithographie, Sans titre - Encadrée
Valerius De Saedeleer - Le petit village sous la neige
Non signé ou signature illisible - sérigraphie signée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Dimensions | 24 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 38 x 43.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Lijst 43,5 x 38 cm
Doek 30 x 24
Jos Leurs – (1948 Noord Brabant) - De stijl waarin Jos Leurs werkt en de samenstelling van zijn pallet wijken radicaal af van alles wat je zou verwachten als je weet dat hij in Brabant geboren is. Leurs werkt in juist in brede kleurrijke toetsen die elkaar overlappen, of als segmenten van een mozaïek scherp tegen elkaar aangezet worden. Wie voor zijn panelen of doeken staat, bouwt zelf uit een werveling van vlakken en lijnen, stippen en dwarse halen, het beeld van het landschap of het stilleven zoals Leurs dat ter plekke met eigen ogen heeft gezien.État | |||
État | Très bon | ||
schilderij en lijst in zeer goede staat | |||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eindhoven, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.