Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1985 |
Technique | Lithographie |
Style | Moderne |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 55 x 36.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Aansprekende steendruk van José Vermeersch (1922 – 1997) op kwaliteitsvol wit papier. Voorstelling: vrouwelijk naakt. Zeldzaam.
Met de hand gesigneerd en genummerd 10/125 (rechts onder). Op de steen in beeld gemonogrammeerd (JV) en gedateerd (’85). Afmeting: 55 cm x 36.5 cm. Het papier is gemerkt ‘Steinbach’ (blindstempel).
Conditie: Deze steendruk bevindt zich in goede, gegarandeerd onbeschadigde staat. Verzending: dit kavel wordt zorgvuldig verpakt verzonden als pakket (inclusief ‘track & trace’ en verzekering).
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Gegarandeerd zonder beschadiging of verkleuring van het papier. | |||||||||
Expédition | |||||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Helvoirt, Les Pays-Bas | ||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Helvoirt, Les Pays-Bas |
Heure de début | 8-3-2021 à 16:41 |
Heure de fin | 21-3-2021 à 19:42 |