Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Johannes Itten - 3 livres, dont les premiers travaux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Lot van 30 inkttekeningen op papier van de Utrechtse surrealist Joseph Bruyn.
In prima conditie, formaat A4.
Allen gesigneerd, gedateerd en getiteld.
Ter voorbeeld enkele apart gefotografeerd.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Expédition | |
Heure de début | 22-6-2016 à 12:26 |
Heure de fin | 6-7-2016 à 12:06 |