Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Collectie van 100 tekeningen van Joseph Bruyn.
Allen formaat A4 en in mooie staat.
Eveneens zijn ze allemaal gesigneerd en gedateerd, ook bijna allemaal getiteld.
Twee tekeningen heb ik apart gefotografeerd, deze zijn representatief voor het gehele lot.
Dit werk wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Expédition | |
Heure de début | 30-3-2016 à 13:01 |
Heure de fin | 4-4-2016 à 21:01 |