Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Collectie van 30 inkttekeningen door Joseph Bruyn.
Allen in mooie conditie, gesigneerd, gedateerd en getiteld.
Enkele ter voorbeeld apart gefotografeerd, deze zijn representatief voor het hele lot.
Wordt alleen verzonden, kosten 10 euro.
Expédition | |
Heure de début | 24-4-2016 à 22:42 |
Heure de fin | 25-4-2016 à 17:28 |