Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
JOSEPH BRUYN
SCHEDEL
studie tekeing in de maat 18 x 21 cm
GESIGNEERD EN DD 1975
goede staat
ZONDER LIJST
COMBINEREN VERZENDEN VAN MEERDERE WERKEN VAN DEZE KUNSTENAAR MOGELIJK
Expédition | |