Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Karakteristieke ets door Julien Celos.
Voorstelling van een Belgisch straatje met wandelende begijn
Ets onder passepartout, beeldmaat 24x32, p.p.-maat 42x51
Gesigneerd r.o. 'Julien Celos'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Expédition | |
Heure de début | 10-10-2014 à 20:00 |
Heure de fin | 17-10-2014 à 20:00 |