Ronald Boonacker - Paysage toscan III, Italie
Ronald Boonacker - Via Aurelia, Italie
Bracelet en or jaune 14 carats avec perle - 18,5 cm
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote ets van de Antwerpenaar Julien Celos. Kleurenets op papier, met potlood gesigneerd en genummerd (101). In redelijk goede conditie. Werk heeft ingelijst gezeten want het blad is sterk verkleurd binnen een voormalig passe-partout. Ingelijst met passe-partout is het werk prima want door de donkere tinten van de ets valt de verkleuring nauwelijks op.
Afmetingen: 75cm x 54cm (blad), 59cm x 46cm (beeld)
Julien Celos (Antwerpen, 1884 – 1953). Schilder en etser van landschappen, stadsgezichten en interieurs. Leerling aan de academie van Antwerpen. Vooral bekend als schilder van stadsgezichten in Vlaanderen. Zijn werk vertoont enige verwantschap met A. Baertsoens. Lid van “Als Ik Kan” en “La gravure original belge”.
ZZETS
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-9-2017 à 16:19 |
Heure de fin | 25-9-2017 à 19:19 |