Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Éditions spéciales |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Keramiek bord van Kantcho Kanev. Diameter: 32 cm. Gesigneerd op de achterzijde in het witte middengedeelte van het bord.
Kantcho Kanev werd geboren in 1957 te Obretenik, Bulgarije. Hij woont en werkt sinds 1991 in Den Haag.
Met name de kleuren van Kantcho's werken spreken direct aan. Door zijn wijze van werken en symboolgebruik wordt de kijker direct meegetrokken naar Kantcho's eigen wereld: een mix van het vroegere Bulgarije met het moderne leven in West-Europa. Bij elke observatie wordt iets nieuws ontdekt; zijn werk verveeld daardoor nooit.
Conditie: in zeer goede staat
Ophalen heeft de voorkeur, maar het kan ook worden verzonden. Let er wel op dat het kwetsbaar is.
ZZBS
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Naaldwijk, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-11-2017 à 12:06 |
Heure de fin | 23-11-2017 à 15:11 |