Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1977 |
Technique | Sérigraphie |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 85 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 100 |
Prachtig, flower-power zelfportret van Karel Appel aan het werk. Deze zeefdruk komt uit het album Seven Summer Days dat hij samen met Henk van der Vet maakte in de jaren 1976/77. Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (42/100) en met blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 70cm (blad), 75cm x 60cm (beeld zeefdruk)
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-11-2020 à 0:00 |
Heure de fin | 21-8-2021 à 16:07 |