Jan van Munster - Paysage marin
George Heidweiller - Sérigraphie, Payback - Encadrée (Grande)
Dorus Arts - Magnifique peinture à l'huile "Vue sur la forêt et les landes" vers 1950 - GRANDE !
Heiligenbeeld - Tara, déesse de la beauté et de la fertilité.
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Voornaam: Karl
Geboren in 1938 in Aken
Voltooide zijn opleiding als grafisch ontwerper in zijn geboortestad in 1963 . Later was hij als docent grafische kunst en illustratie in Amsterdam
Hij exposeerde in 1972 bij Galerie Guido de Spa in Amsterdam
Karl Cohnen woont in Holzminden, was er van 1973-1999 werkzaam in de parfumindustrie als grafisch ontwerper.
Linosnede Gesigneerd in potlood
Niet ingelijst
Wjasma
Afmeting afbeelding 14 x 18 cm.
Bladmaat 33x43 cm.
Het werk is in goede staat!
Expédition | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Wanroij, Les Pays-Bas |