Bob Immink - "Botters" (voir étiquette au dos) sur l'IJsselmeer
Albert Mulder - Asters en pot de fleurs
Maarten Langbroek - Maison de campagne avec puits 4/150
Paul van der Eerden - Litho offset j'ai envie de réfléchir
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Litho van Kees Buurman. Titel: Mensbeest. Jaar: 1964 (december). Nummer: Epr. d'artiste. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd (12/64), met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H51 x b33,5 cm. Afmetingen voorstelling: H28,5x b21,5 cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-12-2017 à 9:14 |
Heure de fin | 20-12-2017 à 21:14 |