Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aquarel van Kees Franse. Titel: landschap. Afmetingen blad: H35,5 x b48 cm. Afmetingen beeld: H16 x b23 cm. Conditie: in zeer goede staat. Het werk is niet gesigneerd. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-2-2018 à 0:23 |
Heure de fin | 16-2-2018 à 15:45 |