Gerrit Hendrik Breetvelt - Sérigraphie : Iggy
Collier en or blanc 14 carats avec pendentif solitaire avec diamant 0,12 ct - 45 cm
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aquarel van Kees Franse. "Peren". Afmetingen blad H50.5 x b64. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het aangeboden werk wordt 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 16-11-2017 à 16:34 |
Heure de fin | 23-11-2017 à 21:44 |