Erwin Verheyen - Rêver est la porte vers l'autre monde
Jef Diederen - Sérigraphie de 1991 - 61/250 - Signée
Maurice Grothausen - L'IMPRESSION DE MES VOYAGES AUTOUR DU MONDE 2014
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Mooie aquarel van Kees Franse. Titel: rozen. Jaar: 1978. Afmetingen incl. lijst: H32,5 x b36,5 cm. Afmetingen voorstelling: H20 x b20 cm
Conditie: in goede staat. Het witte stuk rond de rozen is wat "vergeeld/ verbruind"
ZZRD
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 18-5-2018 à 23:22 |
Heure de fin | 24-6-2018 à 18:36 |