Val-Saint-Lambert - Val st Lambert - Vase Gary
Engelien Reitsma-Valenca - Félicitations 1963 - Gravure
Ids Wiersma - 2 livres, 1x en langue frisonne.
Rob van Koningsbruggen - Vaisselle Fodor
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Aquarel van Kees Franse. Titel: Station Woerden. Jaar: 1964. Afmeting: h38 x b53 cm. Conditie: in goede staat. Het werk is linksonder gesigneerd. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-1-2018 à 11:39 |
Heure de fin | 31-1-2018 à 20:39 |