Roger Raveel - «Panorama graphique avec un but» 1952
Non signé ou signature illisible - statue de Bouddha
Hans Ebeling Koning - Sans titre
Patty Harpenau - Sérigraphie, figures fantastiques, très colorées
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
*Leuke schets van de bekende Nederlandse kunstenaar Kees Franse. Gesigneerd l.o. met initialen en op achterzijde met volledige naam.
*Afmetingen 36 x 24 cm
*Werk is op stevig papier en in goede conditie (wel enkele vlekjes op papier)
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Expédition | |
Heure de début | 16-10-2016 à 18:19 |
Heure de fin | 24-6-2018 à 15:15 |