Louis-Jacques Camerlinckx - la tête du Christ
Non signé ou signature illisible - Delft - La Vieille Église - gravure signée suspendue
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote litho van Kees Franse uit 1970. Titel: Avtvnno - Inverno. Nummer: 11/18. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H52 x b76 cm. Afmetingen voorstelling: H37 x b57 cm. Conditie: in zeer goede staat. I.v.m. de dikte van het papier zal het werk plat verzonden moeten worden. De verzendkosten zijn hierdoor wat hoger. De authenciteit van dit werk wordt voor 100% verzekerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-12-2017 à 1:45 |
Heure de fin | 5-1-2018 à 20:45 |