Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Krijttekening van Kees Franse. Waarschijnlijk uit zijn kindertijd. Afmetingen werk: H32,5 x b44,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd. Conditei: in goede staat. Op de randen zitten wat sporen van plakresten.Er zitten 4 punaise gaatjes in de hoeken. Klein scheurtje(halve cm) aan de onderzijde van het blad. Bij inlijsting vallen deze onder de passe-partout.De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZTEK
Expédition | |
Le lot se trouve à | Hoek van Holland, Les Pays-Bas |
Heure de début | 1-3-2018 à 0:40 |
Heure de fin | 23-2-2019 à 20:05 |