Marianne Haselhoff - Sans titre
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 57 x 79 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 4/25 |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Nummer: 4/25. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H57 x b79 cm. Afmetingen voorstelling: H49 x b56 cm. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2020 à 11:15 |
Heure de fin | 12-3-2020 à 22:28 |