Willem den Ouden - 3 ouvrages, dont un catalogue raisonné.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22h. (Série Promesses d'identité)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1978 |
Technique | Lithographie |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 56.5 x 78.5 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | Proefdruk |
Grote litho van Kees Franse uit 1978. Oplage: Proefdruk. Afmetingen blad: H56,5 x b78,5 cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b38,5 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
Conditie: in goede staat. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 5-3-2020 à 11:21 |
Heure de fin | 17-3-2020 à 21:45 |