Herman Brood - Sérigraphie encadrée : Pare-chocs à pare-chocs
Herman Brood - Sérigraphie : Lucebertje, encadrée très grand
Herman Brood - Sérigraphie couleur. Titre, Lavandière.
Koen Vanmechelen - Le combattant
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Stylo (Encre) |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 71 x 60 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tekening van Kees Manders. Afmetingen blad: H71 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H14.5 x b33.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre
Le lot se trouve à | 'S-GRAVENZANDE, Les Pays-Bas |
Heure de début | 27-3-2018 à 9:35 |
Heure de fin | 18-11-2020 à 20:08 |