Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Épreuve d'état |
Style | Moderne |
Sujet | Sport |
Dimensions | 70 x 50 cm (h x l) |
Signé | Non signé |
Mooie, ongesigneerde zeefdruk van Kees van Bohemen op glad papier. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet, achterop het blad zit een notarieel atelierstempel. In zeer goede conditie. linksonder in de witte marge is iets gecorrigeerd met Typex (op de foto moeilijk te zien - detailfoto), waarschijnlijk door Van der Vet zelf.
Afmetingen: 70cm x 50cm (blad), 55cm x 36cm (beeld)
État | |||||||
État | Bon | ||||||
Blad heeft geen beschadigingen. Wel een donker plekje in rand linksoner. | |||||||
Expédition | |||||||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Uden, Les Pays-Bas | ||||||
Envoi | Colis postal | ||||||
Prix | Jusqu'à 10 kg.
Le lot se trouve à | Uden, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-6-2021 à 15:42 |
Heure de fin | 4-9-2021 à 20:14 |