Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1925 |
Technique | Varia |
Style | Moderne |
Sujet | Portrait |
Dimensions | 48 x 41 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Prachtige, originele ets van Kees van Dongen. Ets op creme japans papier, in de plaat gesigneerd en met potlood genummerd (155/200). In zeer mooie, complementerende lijst, achter museumglas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. Alles in uitstekende conditie. Literatuur: Juffermans (JE3).
Deze ets komt uit de luxe editie van Edmond des Courières’ biografie “Van Dongen” (1925, literatuur: Juffermans JB5). Alleen de luxe editie had deze ets dus de oplage is gelimiteerd tot 200 stuks.
Afmetingen: 48cm x 41cm (incl. lijst), 22cm x 16cm (etsbeeld)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (niet ver van het Kunstveiling kantoor in Amstelveen), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
État | |||||||||
État | Très bon | ||||||||
Expédition | |||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-6-2021 à 21:18 |
Heure de fin | 30-8-2021 à 21:57 |