Boucles d'oreilles clips en or blanc 18 carats serties de chrysoprase
Remi De Pillecijn - Mon garçon ouvrier
Clous d'oreilles solitaires en or blanc 18 carats avec diamant taille brillant 0,40 ct
Clous d'oreilles solitaires en or jaune 14 carats avec diamant taille Old Amsterdam 1,20 ct
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Titel: Oogst.
Cees (Kees, Cornelis Jan) van Urk (1895-1976) was een kunstschilder, tekenaar, etser en lithograaf.
Hij studeerde aan de Haagse Kunstacademie. Van Urk exposeerde in Rotterdam, Haarlem, Arnhem en in Wenen, Parijs en in Warschau is zijn werk tentoongesteld.
Het Rijks Prentenkabinet heeft etsen, litho's en aquarels van Kees van Urk in haar collectie.
Kunstenaar: Cees (Kees) van Urk.
Techniek: Lithografie.
Jaartal: 1926.
Afmetingen: Lijst, 32 x 39 cm (b x h).
Afbeelding, 21,5 x 27,5 cm (b x h).
Ingelijst: Ja, met glasplaat.
Oplage: Onbekend.
Gesigneerd: Gemonogrammeerd in de plaat en gesigneerd rechtsonder.
Conditie: Goed (zie ook de foto’s).
Afhandeling:
Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Let op: Het werk wordt goed verpakt, maar wij kunnen niet garanderen dat de glasplaat tijdens het versturen intact blijft.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro.
België, Duitsland, Frankrijk en andere landen binnen de Europese Unie: 14,30 euro.
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
Expédition | |