Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, superstrak werk van de Japanse kunstenaar Kenji Nagai. Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld in het japans, gedateerd (82) en genummerd (10/20). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 80cm x 60cm (blad), 75cm x 55cm (beeld)
Interessante links over de kunstenaar en zijn achtergrond (gebruik Google Translate bij de eerste link):
http://mauml.musabi.ac.jp/museum/archives/10154
https://www.nrc.nl/nieuws/1998/10/23/kenji-nagai-7419784-a191346
Expédition | |
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 10-3-2018 à 14:46 |
Heure de fin | 24-3-2018 à 20:46 |