Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2020 |
Technique | Giclée |
Style | Street Art |
Sujet | Animaux |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 42 x 42 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50 |
Kunstenaar: Kev Munday
Titel: Animal Crowd, 2020
Techniek: Limited edition fine art print
Afmeting: 42 x 42 cm
Gesigneerd: Ja en van gelimiteerde oplage (50)
Provenance: Direct van de kunstenaar
Ingelijst: Nee
Dit werk wordt aangeboden door Kunstgalerie Arterego Amsterdam en de authenticiteit wordt gegarandeerd. Het werk zal in stevige kartonnen koker worden verzonden. Afhalen kan natuurlijk ook. Zie onze website (www.arterego.nl) voor meer informatie en onze volledige collectie moderne en hedendaagse kunst.
État | |||||||||||
État | État neuf | ||||||||||
Expédition | |||||||||||
Envoi | Colis postal | ||||||||||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Heure de début | 18-2-2021 à 16:24 |
Heure de fin | 28-6-2021 à 21:15 |
Retrait sur place | Non, ce n'est pas possible |
Le lot se trouve à | Castricum, Les Pays-Bas |